Skupinové cvičenia

Človek je tvor spoločenský. Nechce byť sám. Samozrejme existujú výnimky, ale väčšina ľudí spoločnosť v rôznych situáciách vyhľadáva cielene. Ak patríte aj vy medzi takéto typy, radi Vás privítame v našom centre, kde môžete v každom počasí cvičiť so skupinou rovnako „postihnutých“ jedincov, ktorých to jednoducho samých nebaví. Z ponuky skupinových cvičení si určite vyberiete to, čo Vám najviac vyhovuje. Táto ponuka cvičení je zostavená tak, aby charakterom a časom vyhovovala každej vekovej kategórii.

Ak máte záujem o individuálne cvičenie, respektíve cvičenie v menších skupinkách s kamarátkami a známymi, dohodnite si individuálnu hodinu.

Po desiatich rokoch fungovania nášho športového centra si uvedomujeme, že najdôležitejšie je mať funkčné a zdravé telo.  Venujeme sa kompletnej starostlivosti o klienta. V našom športovom centre si môžete vybrať zo širokej ponuky služieb, či už si chcete zlepšiť svoj zdravotný stav či zvýšiť športový výkon alebo sa naučiť ako správne cvičiť. Správne pohybové návyky využijete v každodennom živote ako prevenciu proti civilizačným ochoreniam, problémom s držaním tela a bolestiam chrbtice. Našimi klientmi sú ľudia rôznych vekových kategórií a stupňa športovej výkonnosti, od úplných začiatočníkov až po vrcholových športovcov. Venujeme sa budúcim mamičkám v očakávaní potomka, mamičkám po pôrode, vedieme cvičenia mamičiek s deťmi a deťmi samotnými. 

 

Zameriavame sa na vedenie lekcií PILATESU. Tieto druhy cvičení sú prispôsobené aj pre staršie vekové kategórie. Kladie sa tam dôraz hlavne na dôkladné a pomalé prevedenie jednotlivých úkonov s cieľom zlepšiť pružnosť a hybnosť chrbtice, vyrovnať skoliotické držanie tela, zlepšiť pohybový aparát, zdokonaliť postoj a pohybovú koordináciu a spevniť panvové dno.

Pre klientov, ktorí chcú zvýšiť svoju kondíciu ponúkame kurzy KRUHOVÉHO TRÉNINGU či FITPILATESU.