Kurzy

Redukčný kurz

Potrebujete zhodiť nejaké tie kilá? Tak je tento kurz vhodný práve pre Vás. Na základe pravidelného cvičenia a správnej životosprávy Vám ponúkame možnosť upraviť Vašu hmotnosť a cítiť sa zdravšie. Pomocou redukčného kurzu môžete získať peknú postavu a dobrú kondíciu, ktoré Vám pomôžu zvýšiť Vašu sebadôveru.

Cena 5 týždňového programu je 150 EUR. V cene je individuálny cvičebný plán pozostávajúci zo štyroch lekcií týždenne (osobný tréning a skupinové cvičenia na doporučenie trénera), vypracovanie jedálnička  a telesná analýza pred a po ukončení kurzu.

Do kurzu je možné sa pripojiť kedykoľvek, tak neváhajte a volajte. Tešíme sa na Vás!

Diastáza a panvové dno

Intenzívny 5 – týždňový kurz na stiahnutie a spevnenie popôrodného bruška, prípadne nápravu brušnej diastázy a spevnenie svalov panvového dna. Každé brucho treba po pôrode reaktivovať, ci už po šestonedelí alebo aj po niekoľkých rokoch. 

Na začiatku kurzu si urobíme diagnostiku celého brucha, naučíme sa ako správne dýchať, ako zapojiť stred tela (CORE) a tým eliminovať diastázu, aktivovať oslabené brušné svalstvo a tým uľaviť boľavému chrbtu.

Cieľom je: zlepšiť držanie tela, zaviesť správne pohybové vzorce do každodenných činností, zmierniť neželanú inkontinenciu, aktivácia svalov hlbokého stabilizačného systému (súhra panvového dna, bránice, chrbtových a brušných svalov).

Po ukončení tohto kurzu je mamička pripravená na cvičenie Mamafit, kde má už zálusk na ploché brucho bez diastázy, postupne si buduje kondíciu, vytrvalosť a silu.

Na oboch cvičeniach deti nie sú prekážkou a sú na lekciách vítané.