Kurzy

Redukčný kurz

Potrebujete zhodiť nejaké tie kilá? Tak je tento kurz vhodný práve pre Vás. Na základe pravidelného cvičenia a správnej životosprávy Vám ponúkame možnosť upraviť Vašu hmotnosť a cítiť sa zdravšie. Pomocou redukčného kurzu môžete získať peknú postavu a dobrú kondíciu, ktoré Vám pomôžu zvýšiť Vašu sebadôveru.

Cena 5 týždňového programu je 100 EUR. V cene je individuálny cvičebný plán pozostávajúci zo štyroch lekcií týždenne (osobný tréning a skupinové cvičenia na doporučenie trénera), vypracovanie jedálnička na celých päť týždňov a po celú dobu kurzu je klientovi podávaný výživový doplnok na podporu spaľovania tukov. Každému klientovi budú zmerané telesné hodnoty pred a po ukončení kurzu.

Do kurzu je možné sa pripojiť kedykoľvek, tak neváhajte a volajte. Tešíme sa na Vás!

Latino kurz

V tomto kurze sa naučíte základné kroky a kombinácie rôznych latinskoamerických tancov (salsa, samba, merengue, bachata, rumba, jive…) a to „ladies style“ spôsobom – naučíte sa jednoduché, efektné a zábavné sólové krokové variácie, ktoré určite využijete na tanečnej zábave či plese.

Privítame všetky ženy, ktorým sa páči exotický pohyb – latinskoamerické tance, zumba, latino hudba, prípadne sa chcú hýbať  a naučiť niečo nové, alebo ich trápi stuhnutý chrbát v sedavom zamestnaní.

Spoločenské tance

Brušné tance

Brušný tanec je určený pre ženy bez ohľadu na vek, postavu, či úroveň pohybového nadania. Tanec je vhodný aj pre tehotné, len je potrebné vynechať niektoré tanečné prvky a to predovšetkým shimmy panvou. Opatrnosť je potrebná predovšetkým pri úrazoch a operáciách chrbtice, taktiež pri opakovaných blokádach v oblasti stavcov. V takýchto prípadoch, ale aj pri rizikovom tehotenstve sa odporúča konzultácia s odborníkom pred začatím kurzu orientálneho tanca.Orientálny tanec lieči telo i dušu, pomáha fyzicky a psychicky. Pôsobí pozitívne na zdravie, vitalitu a krásu. V Nemecku a USA je dokonca odporúčaný ženskými lekármi, ortopédmi a psychológmi ako výnimočná terapeutická metóda pre špecificky ženské fyzické i psychické problémy.Pozitívne vplyvy : 

  • zlepšuje držanie tela
  • priazvnivý vplyv na pohybový aparát – kosti, svaly, kĺby
  • srdcovocievny systém – zlepšenie krvného obehu
  • rieši gynekologické problémy – zmierňujú alebo dokonca odstraňujú predmenštruačný syndróm a menštruačné bolesti
  • stimuluje tráviacu sústavu
  • odburáva stres a iné psychické problémy
  • zlepšuje sebavedomie ženy
Tento program otvárame vo forme kurzu, pozostávajúceho z  13 lekcií. Je možné absolvovať celý kurz, prípadne si zaplatiť jednorázové vstupné. Kurz budeme otvárať po nahlásení dostatočného počtu ľudí. Ak máš teda záujem, tak neváhaj a ozvi sa. Kurz vedie skúsená orientálna tanečnica Linda – Latifah.

Ak náhodou máte záujem o individuálne cvičenie, respektíve cvičenie v menších skupinkách s kamarátkami a známymi, dohodnite si individuálnu hodinu.