SKUPINOVÉ CVIČENIA

Človek je tvor spoločenský. Nechce byť sám. Samozrejme existujú výnimky, ale väčšina ľudí spoločnosť v rôznych situáciách vyhľadáva cielene. Ak patríte aj vy medzi takéto typy, radi Vás privítame v našom centre, kde môžete v každom počasí cvičiť so skupinou rovnako „postihnutých“ jedincov, ktorých to jednoducho samých nebaví. Z ponuky skupinových cvičení si určite vyberiete to, čo Vám najviac vyhovuje. Táto ponuka cvičení je zostavená tak, aby charakterom a časom vyhovovala každej vekovej kategórii.

V doobednajších hodinách sme zaradili cvičenia pre mamičky na materskej dovolenke aj s ich ratolesťami, cvičenia pre tehuľky, taktiež cvičenia pre deti v školskom aj predškolskom veku,ktoré cvičia s nami v rámci hodín telesnej výchovy.

Pracujúce žienky si môžu samozrejme prísť zacvičiť aj v popoludňajších hodinách po práci.Pre žienky, ktoré majú rady aktivity aeróbneho charakteru, môžu navštíviť naše hodiny aerobiku, ktorými Vás prevedú certifikovaní inštruktori.

Taktiež sme nevynechali cvičenia pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy. Zaradili sme do nášho rozvrhu pilates, fit lopty a aj zdravotné cvičenia. Tieto druhy cvičení sú prispôsobené aj pre staršie vekové kategórie. Kladie sa tam dôraz hlavne na dôkladné a pomalé prevedenie jednotlivých úkonov s cieľom zlepšiť pružnosť a hybnosť chrbtice, vyrovnať skoliotické držanie tela, zlepšiť pohybový aparát, zdokonaliť postoj a pohybovú koordináciu a spevniť panvové dno.

Pre deti, ktoré majú radi pohyb, chcú sa učiť nový veciam a sú vo veku od 5 -10 rokov otvárame kurz detského aerobiku v popoludňajších hodinách.

Ak náhodou máte záujem o individuálne cvičenie, respektíve cvičenie v menších skupinkách s kamarátkami a známymi, dohodnite si individuálnu hodinu.


skupinove cvicenia